Ви тут: ЧДТУ Новини «Новорічний чобіток». Благодійна виставка-ярмарка в ЧДТУ
Середа, 16 грудня 2015 17:14

«Новорічний чобіток». Благодійна виставка-ярмарка в ЧДТУ

«Новорічний чобіток». Благодійна виставка-ярмарка  в ЧДТУ

16 грудня 2015 р. в холі головного корпусу Черкаського державного технологічного університету за участю студентів та викладачів кафедри дизайну (завідувач кафедри – професор Романенко Наталія Григорівна) факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування і дизайну відбулась благодійна виставка-ярмарка «Новорічний чобіток», присвячена Дню Святого Миколая.

На захід завітало та взяло активну участь в благодійній акції керівництво університету на чолі з в.о. ректора Сергієм Анатолійовичем Назаренком.

Відвідувачам пропонували креативні різдвяні зірочки, новорічні авторської ручної роботи чобітки для подарунків та привітальні листівки до Дня Святого Миколая, виготовлені за унікальними ідеями студентів спеціальності “дизайн”.

До організації та координації благодійної акції долучились активні студенти-випускники – Пальона Ольга (ДЗ-34), Кучеренко Марія (ДЗ-24), Карнук Марія (ДЗ-24), Дробна Анастасія (ДЗ-34).

За ініціативи студентів-модельєрів, отримані кошти від благодійної акції підуть на доброчинність.

Організатори пригощали гостей солодощами, пропонували напої, створювали атмосферу позитиву та гарного настрою.