,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини Мережева Академія CISCO
Середа, 16 грудня 2015 12:38

Мережева Академія CISCO

Мережева Академія CISCO

Сучасна світова економіка перейшла до епохи інформатизації. За оцінкою фахівців кожна організація потребує кваліфікованих спеціалістів інформаційно-комунікаційних технологій. Кількість вакансій постійно збільшується. Розв'язуючи проблему підготовки спеціалістів, корпорація Cisco Systems, Inc., світовий лідер у розробці мережевих технологій, виробництві телекомунікаційного устаткування і програмного забезпечення, інвестувала більш ніж 20 мільйонів доларів у розробку методичних матеріалів для дистанційних освітніх програм. Крім традиційних тренінг-центрів з вузькоспеціалізованими, одно-двотижневими курсами, корпорація Cisco Systems, Inc. активно створює і розвиває мережеві академії – Cisco Systems Networking Academy (Мережевих Академій Cisco), яких на сьогодні у всьому світі налічується вже більше 10 тисяч.

Такі Академії створюються при вищих навчальних закладах для поглиблення класичних університетських курсів, пов’язаних із обчислювальною технікою та телекомунікаціями, на основі вивчення технологій, устаткування, програмного забезпечення і проектних рішень корпорації Cisco Systems, Inc. Студенти-випускники Академії, склавши відповідні іспити, стають сертифікованими спеціалістами Cisco.

На початку грудня 2015 року за ініціативи проректора з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків д.т.н. Заболотнього С.В. Черкаський державний технологічний університет та американська корпорація Cisco Systems дійшли згоди щодо відкриття на базі університету Мережевої Академії Cisco. Наш університет стане першим серед вищих навчальних закладів Черкаської області, де буде функціонувати така Академія. Також досягнута домовленість із авторизованим учбовим центром Cisco при Інформаційно-обчислювальному центрі Київського національного університету ім. Тараса Шевченка про інформаційну та методичну підтримку при створенні міжфакультетської навчально-наукової лабораторії інформаційно-комунікаційних технологій, на базі якої буде функціонувати Мережева Академія Cisco.

Її функціонування заплановано вже з 1 вересня 2016, а в програмі підготовки студентів, які будуть навчатися за напрямами, що пов’язані з інформаційними та телекомунікаційними технологіями, будуть інтегровані дисципліни, розроблені на основі сертифікованих програм Мережевої Академії Cisco.

Реалізація даного проекту на базі Черкаського державного технологічного університету дозволить суттєво підвищити рівень підготовки студентів та сприятиме майбутньому їх працевлаштуванню.