Ви тут: ЧДТУ Новини Чемпіонат України з авто-кросу
П'ятниця, 09 жовтня 2015 12:47

Чемпіонат України з авто-кросу

10-11 жовтня в м. Олександрія Кіровоградської області відбудеться 6-й етап (останній) Чемпіонату України, заключні старти Кубка країни, а також національної серії "Суперкубок 1600" по авто-кросу на трасі "Вербова Лоза". Організатором заходу виступає "Мотоклуб "Олександрія"". Гонщики будуть змагатися на легкових автомобілях і СКА (спортивно-кросових автомобілях) Баггі. Згідно повідомлення організаторів змагання відбудуться 10 жовтня з 9-00 до 18-00 і 11 жовтня з 8-00 до 17-00. В суботу 10 жовтня учасники проведуть вільне тренування (з 12-30), кваліфікацію (з 14-30) і серію предфіналів (за необхідності) і перші фінали (з 16-00). В неділю 11 жовтня в 10-00 відбудеться урочисте відкриття, після якого спортсмени безповоротно розподілять нагороди weekend і, відповідно, усього сезону.
В змаганнях, згідно короткого інтерв'ю керівника Андрія Анатолійовича Яроменка, прийме участь і Черкаський підрозділ Автомобільної федерації України (FAU), який плідно співпрацює з нашим Університетом, зокрема, з кафедрою автомобілів та технології їх експлуатації факультету комп'ютеризованих технологій машинобудування і дизайну та автошколою при ЧДТУ. Успішного виступу!

Галерея зображень