Ви тут: ЧДТУ Новини З Днем Знань колектив ЧДТУ привітали артисти черкаського театру
Четвер, 03 вересня 2015 16:30

З Днем Знань колектив ЧДТУ привітали артисти черкаського театру

З Днем  Знань колектив ЧДТУ привітали артисти черкаського театру

За підтримки ректорату та профспілкового комітету з нагоди початку нового навчального року привітати колектив Черкаського державного технологічного університету 31 серпня 2015 р.  завітав Черкаський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка.

З привітанням колективу університету з нагоди Дня Знань артисти відкрили свій творчий сезон 2015-2016  року на сцені саме актової зали ЧДТУ.

Артисти порадували глядачів співочими дарунками та уривками із популярних п’єс, які є в репертуарі театру: «Місто на Че», «За двома зайцями», «Сватання на Гончарівці», «The білоХАЛАТність» та іншими. Відомі народні артисти України Тетяна Крижанівська і Юрій Берлінський та заслужений артист України Сергій Бобров за участі  театрального колективу виконали ряд монологів із сцен та заслужено отримали вдячні аплодисменти.