Ви тут: ЧДТУ Новини Викладачі та студенти факультету харчових технологій та сфери обслуговування ЧДТУ відвідали головну туристичну подію в Україні
Середа, 07 жовтня 2015 16:53

Викладачі та студенти факультету харчових технологій та сфери обслуговування ЧДТУ  відвідали головну туристичну подію в Україні

30 вересня 2015 року викладачі  кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Черкаського державного технологічного університету разом зі студентами напрямів підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» відвідали 22-й Міжнародний туристичний салон «Україна» UITM 2015.

Захід відбувався у павільйоні №3 на території Міжнародного виставкового центру в м. Києві. Участь у ньому взяли понад 100 туристичних компаній, туроператорів, національних і місцевих туристичних асоціацій та організацій готелів.

Викладачі та студенти ФХТСО відвідати цікаві семінари та круглі столи, де мали змогу ознайомитись з трендами ринку туристичних послуг, умовами започаткування бізнесу, створенням та функціонуванням активних та екологічних видів туризму.

В стіни рідної Альма-матер викладачі та студенти повернулися з цікавою інформацією та вагомим досвідом фахівців туристичної індустрії.