Ви тут: ЧДТУ Новини В кінці липня 2015 року в м. Брюсселі (Бельгія) відбулося засідання національного агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА), на якому розглядалися проекти Erasmus +: вища освіта – розвиток міжнародного потенціалу.
Середа, 05 серпня 2015 12:42

Із розглянутих 515 проектних пропозицій 140 проектів були затвердженні для подальшого фінансування у 2016-2018 роках.

Серед проектів з участю України було схвалено і проект ЕАС/А04/2014 «Harmonizing water related on graduate education», в якому одним із учасників є кафедра хімії та хімічної технології неорганічних речовин Черкаського державного технологічного університету (завідувач кафедри д.т.н., професор Столяренко Геннадій Степанович). Проект передбачає створення консорціуму із десяти університетів: Норвегії, Польщі, Німеччини, України, Шрі-Ланки та Китаю. Загальний об’єм фінансування проекту 1330752 євро. Проект має наукове спрямування і виділені Євросоюзом кошти будуть спрямовані на створення нових процесів та технологій в області підготовки якісної питної води та очистки стічних вод.

Вітаємо наших колег!