Ви тут: ЧДТУ Новини Оголошується конкурс патріотичних творів «Чому я пишаюся тим, що я українець»
Вівторок, 17 березня 2015 20:51

Оголошується конкурс патріотичних творів «Чому я пишаюся тим, що я українець»

Оголошується конкурс патріотичних творів  «Чому я пишаюся тим, що я українець»

Шановні студенти Черкаського державного технологічного університету запрошуємо вас до участі у конкурсі патріотичних творів «Чому я пишаюся тим, що я українець», започаткований Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту, спільно з Молодіжним ресурсним центром та вищими навчальними закладами міста Черкас.

Конкурс проходить з 11 до 31 березня 2015 р.

Винагорода для учасників: екскурсія в Черкаську обласну раду, зокрема у сесійну залу Будинку рад. Переможці конкурсу матимуть змогу зустрітися з головою обласної ради – Валентиною Коваленко, а також можливість поїхати на екскурсію до Верховної Ради України.

Деталі та положення про конкурс можна переглянути на сайті Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру: http://mrc.ck.ua/2015/03/uvaha-novyj-konkurs-rozshukuyutsya-spravzhni-patrioty-ukrajiny.html