Ви тут: ЧДТУ Новини ЯКЩО ЗАКОХАНИЙ – ТО ЩАСЛИВИЙ
П'ятниця, 13 лютого 2015 00:21

ЯКЩО ЗАКОХАНИЙ – ТО ЩАСЛИВИЙ

Кілька років тому на календарі з’явилось ще одне свято – день Святого Валентина. Серед студентського люду – День закоханих.

– З навчанням зрозуміло,а як з коханням? –  запитуємо у голови Студентської ради ЧДТУ Сергія Шмиголя.

Сергій Шмиголь:

– Все класно. Якщо закохуємось, то й стаємо на весільний рушник. 21 лютого мене запрошено на весілля.  Українка Ольга і  араб Мушрек  одружуються. І це не перша пара. 9 молодих сімей проживають в гуртожитках.  Ще зо два десятки-на квартирах. Закоханих за 100 метрів можна впізнати, - очі світяться щастям, слова теплі,  лагідні. Не минають нагоди і сховавшись від сторонніх очей поцілуватися. Сімейні ж – статечні, доросліші, ба навіть поважніші. А у сім’ї  Юлії вже й донечка  підростає. Разом з мамою до диплома готується.

За статистикою на 10 дівчат припадає 9 хлопців. В ЧДТУ  не так – юнаків більше. Тож запрошуємо до нашого університету дівчат не тільки за отриманням  спеціальності, а й  для пошуку своєї половинки !

З днем закоханих!