Ви тут: ЧДТУ Новини МИТРОПОЛИТ ІОАН ПОДЯКУВАВ КОЛЕКТИВУ ЧДТУ ЗА БЛАГОДІЙНІСТЬ ТА ВІДРОДЖЕННЯ ДУХОВНОСТІ
Четвер, 12 лютого 2015 14:23

12 лютого 2015 р. до Черкаського державного технологічного університету з приємною місією завітав Митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан.

Високий представник Української Православної Церкви Київського Патріархату на засіданні ректорату ЧДТУ висловив подяку всьому колективу одного з провідних навчальних закладів регіону за активну благодійницьку та просвітницьку роботу та вручив ректору університету, професору Тамарі Качалі за заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви Орден Святих Кирила і Мефодія. Указ про нагородження підписав Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.