Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ продовжено терміни реєстрації на навчальний курс «Створення цифрових моделей пошкоджень будівель за допомогою дронів»
П'ятниця, 28 червня 2024 08:26

У межах міжнародного проєкту з оцінювання пошкоджень українських будівель і споруд за допомогою дронів, який реалізується Черкаським державним технологічним університетом спільно з Університетом Східного Лондона, з першого липня 2024 року стартує навчальний курс «Створення цифрових моделей пошкоджень будівель за допомогою дронів»

Запрошуємо студентів, викладачів, співробітників університету, членів їх сімей, усіх зацікавлених долучитися слухачами курсу.

Проєкт передбачає як теоретичну, так і практичну складові з використанням DJI Mavic 3 Enterprise.

Для реєстрації на курс необхідно до 30 червня 2024 року заповнити форму: https://forms.gle/1GRuwcKST72w2Yjm9.

Термін навчання: з першого липня 2024 року до першого серпня 2024 року, заняття проводяться тричі на тиждень по 2 години.