Ви тут: ЧДТУ Новини Викладачі ЧДТУ увійшли до складу журі Міського конкурсу-пленеру з образотворчого мистецтва «Барви мого міста»
Четвер, 16 травня 2024 10:24

Викладачі Черкаського державного технологічного університету взяли участь у суддівстві робіт Міського конкурсу-пленеру з образотворчого мистецтва «Барви мого міста», організованого Черкаською міською станцією юних техніків.

У цьогорічному конкурсі на тему «Весна у місті на Дніпрі«» учасники за допомогою мистецтва демонстрували свої таланти та любов до рідного міста.

На весняному етапі конкурсу було представлено більше шістдесяти робіт юних художників різного віку від 7 до 18 років, кожен з яких відобразив неповторну красу природних ландшафтів, пейзажів та архітектури міста Черкаси.

До складу журі, що оцінювало роботи юних художників та визначило найкращих, увійшли: докторка історичних наук, професорка Олена Храмова-Баранова та старший викладач Іван Суржиков (ОП «Графічний дизайн») Черкаського державного технологічного університету;  керівник гуртка КПНЗ м.Черкаси «Міська станція юних техніків», художник, член національної спілки художників України Олександр Шепеньков; заступник директора КПНЗ м.Черкаси «Міська станція юних техніків» Григорій Малород

Художники-фахівці вдячні учасникам конкурсу за патріотизм та любов до рідного міста та зичать подальших успіхів, натхнення і продовження свого творчого злету й навчання в Черкаському державному технологічному університеті.