ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ відбулася презентація проєкту «Дуальна освіта» від ПрАТ «МХП»
Вівторок, 14 травня 2024 15:20

У ЧДТУ відбулася презентація проєкту «Дуальна освіта» від ПрАТ «МХП»

У ЧДТУ відбулася презентація проєкту «Дуальна освіта» від ПрАТ «МХП»
Завантажити прикріплення:

14 травня 2024 року представники ПрАТ «МХП», у межах співпраці з Черкаським державним технологічним університетом, презентували студентам факультету економіки та управління ЧДТУ проєкт дуальної освіти.

– Упродовж двох років факультет економіки та управління нашого університету та компанія «МХП» реалізують проєкт дуальної освіти, який передбачає низку можливостей для студентів підвищувати рівень фахової кваліфікації безпосередньо на підприємстві без відриву від освітнього процесу в університеті. Наразі більше двадцяти студентів факультету економіки та управління взяли участь у проекті дуальної форми здобуття вищої освіти, дехто залишився працювати на підприємстві, тому ми зацікавленні в подальшій співпраці з ПрАТ «МХП» і сподіваюся студентів теж зацікавить перспектива якісної освіти та професійного зростання, – зазначив у вступній промові декан факультету економіки та управління ЧДТУ Віктор Демиденко.   

Під час зустрічі зі студентством HR компанії «МХП» Черкаського відокремленого підрозділу «МХП-Сервіс» Аліна Авраменко розповіла про діяльність компанії, детально зупинившись на проєкті дуальної освіти, популярність та перспективність якої невпинно набирає обертів. Сьогодні авдиторна теорія у поєднанні з практичним досвідом є запорукою успішного працевлаштування та професійного і кар’єрного зростання, оскільки дуальна освіта сприяє розумінню особливостей майбутньої професії та принципів роботи підприємства. У воєнний час дуальна освіта набуває більшої значущості, адже Україна потребує висококласних фахівців, які стануть локомотивом її відновлення, розбудови і розквіту.

Презентацію провела: Авраменко Аліна – HR «МХП-СЕРВІС»  (Фахівець з управління персоналом/Дирекція досвіду та успіху працівників) Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. моб. тел. 097-176-09-41