Ви тут: ЧДТУ Новини Екскурсія студентів Черкаського державного технологічного університету до Шевченківського національного заповідника
Середа, 26 березня 2014 11:38

Екскурсія студентів ЧДТУ «Життя та творчість Тараса Шевченка», яка присвячена 200-річчю з Дня народження великого Кобзаря відбулась за участю проректора з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків, д.е.н., професора Т.М.Качали. Під час екскурсії студенти мали можливість ознайомитись з ексклюзивними експонатами, які відображають життєвий та творчий шлях Великого Українця від дитячих років до останніх днів життя в Петербурзі, відкрити для себе не лише Шевченка – поета, а й Шевченка – художника, філософа, громадського діяча, тощо.