Ви тут: ЧДТУ Новини На кафедрі проектування харчових виробництв та верстатів нового покоління ЧДТУ пройшла студентська наукова конференція
Четвер, 25 квітня 2024 10:53

24 квітня  2024 року на кафедрі проектування харчових виробництв та верстатів нового покоління Черкаського державного технологічного університету проведена студентська науково-практична конференція «Дні студентської науки», у якій взяли участь студенти освітнього ступеню бакалавр 1, 3, 4 курсів  та  2 курсу освітнього ступеню магістр.

Учасники презентували свої наукові роботи, технічні розробки, методики модернізації найрізноманітнішого обладнання, порушуючи низку актуальних тем: «Вплив тиску та типу асистуючого газу на якість газолазерного різання низьколегованої сталі 09Г2», «Особливості різання нержавіючої сталі оптоволоконним лазером потужністю 3кВт», «Процеси екструзії пшеничного тіста»,  «Вдосконалення процесу смаження солоду в апаратах барабанного типу», «Прогнозування та оптимізація якості поверхні інструментальних сталей при електроерозійній дротяній обробці» та інші.

Після виступів викладачі кафедри проектування харчових виробництв та верстатів нового покоління в повному складі перейшли до  рейтингового оцінювання відповідних презентацій. За результатами оцінки прослуханих доповідей, одностайно присуджено призові місця доповідачам:

І місце – Білик Назар, ГМ-12, науковий керівник: ст.викладач Тимченко Олексій та Білуха Олександр, мПВ-33, науковий керівник: д.т.н., проф. Осипенко Василь.

ІІ місце – Ілляшенко Юрій, ГМ-33, науковий керівник: к.т.н., доц. Мисник Людмила; Дікусар ВладиславмПВ-33, науковий керівник: д.т.н., проф. Осипенко Василь.

ІІІ місце – Релік Олександр, мПВ-33, науковий керівник: к.т.н., доц. Мізнік Лариса; Давидов Роман, ГМ-33, науковий керівник: к.т.н., доц. Мисник Людмила; Бірченко Олег, ГМ-12, науковий керівник: ст. викл. Хандюк Микола; Лементар Олександр, ГМ-02ск2, науковий керівник: к.т.н., доц. Філімонова Надія.