Ви тут: ЧДТУ Новини На базі ЧДТУ відбулося засідання Територіальної тристоронньої соціально-економічної ради
Понеділок, 08 квітня 2024 11:23

5 квітня 2024 року на базі Черкаського державного технологічного університеті відбулося засідання Територіальної тристоронньої соціально-економічної ради,  до якого доєднався ректор ЧДТУ Олег Григор. Участь у заході взяли начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець, перший заступник голови Черкаської ОДА Наталія Кравченко, голова Федерації профспілок Черкаської області Петро Шевченко, голова Федерації роботодавців Черкащини Олександр Дорош, керівники структурних підрозділів Черкаської ОВА, представники профспілок області, освітяни  та роботодавці.

Під час засідання учасники зустрічі обговорили питання підготовки кваліфікованих кадрів у закладах професійно-технічної освіти, ситуацію на ринку праці регіону, а також акцентували увагу на підтримці ветеранів, членів їхніх родин та вимушено переміщених осіб.

Світлини Ірини Жили.