Ви тут: ЧДТУ Новини Студентів ЧДТУ заохочують до участі у всеукраїнському конкурсі «Моя країна – моя відповідальність»
Четвер, 21 березня 2024 16:17

Наразі, до 1 квітня 2024 року, триває всеукраїнський конкурс для школярів та студентів України на тему: Моя країна – моя відповідальність.

Мета конкурсу: Допомогти у формуванні свідомої молоді країни, яка буде мати активну громадянську позицію та зможе представляти інтереси України як на місцевому, так і на національному, а також міжнародному рівні.

Учасник гранту має змогу отримати стипендію у розмірі 20000 гривень!

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно написати статтю на тему: «Моя країна моя відповідальність». Тема і форма статті довільна, але вона має бути пов’язана з розвитком держави та національної свідомості українців. У своїй роботі можна писати про майбутню відбудову країни та/або сьогоденні виклики, які вимагають реакції від суспільства. Краще підняти один виклик і детально розкрити проблематику, ніж багато, але поверхнево.

Звертайте увагу на усі умови, щоб Ваша робота була прийнята суддівською колегією та мала шанси стати найкращою серед інших. Рекомендуємо використовувати власний життєвий досвід та писати особисті щирі думки.

Деталі на сторінці: https://slot.day/scholarship.

За інформаційної підтримки МОН.