Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти спеціальності «Соціальне забезпечення» ЧДТУ взяли участь у вебінарі про запуск соціальних підприємств для людей з інвалідністю
Понеділок, 04 березня 2024 09:56

29 лютого 2024 року студенти третього курсу спеціальності 232 «Соціальне забезпечення» Черкаського державного технологічного університету долучилися до практичного вебінару «Як запустити соціальні підприємства для людей з інвалідністю?».

На вебінарі засновниці інклюзивних закладів, як-от Музею у темряві «Третя після опівночі» / «03:00» у Києві та Львові, піцерії «Sunshine cafe» у Києві, підприємство з виготовлення корисних продуктів «СмачненьКо» у Вінниці – поділилися своїм досвідом працевлаштування людей з інвалідністю.

Упродовж зустрічі учасники обговорили умови, необхідні для збільшення інклюзивних закладів, секрети запуску соціального підприємства, в якому працюють люди з інвалідністю: від бізнес-моделей до адаптації робочого простору. Розглянули виклики і шляхи їх вирішення у роботі соціальних підприємств, які працевлаштовують людей з інвалідністю.

Захід відбувся за підтримки команди SILab Ukraine у партнерстві з громадською спілкою Ліга сильних.