Ви тут: ЧДТУ Новини ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ: у Черкасах попрощалися із захисником України – випускником ЧДТУ Павлом Цимбалом
Середа, 13 березня 2024 10:39

12 березня 2024 року у Черкасах попрощалися із захисником України Павлом Цимбалом.

Військовий був родом із Черкас, закінчив спеціалізовану школу №28, вступив до Черкаського технологічного університету на спеціальність «Готельно-ресторанна справа» . Після першого року навчання вирішив піти до лав Збройних Сил України, де проходив службу впродовж двох років. Там неодноразово за сумлінну службу, зразкову дисципліну та високі показники в бойовій підготовці був відзначений грамотами та почесними листами командування бригади.

Після служби продовжив навчання в ЧДТУ та здобув кваліфікацію бакалавра за спеціальністю «Готельно-ресторанна справа». Надалі працював в ресторанному комплексі «Апельсин», згодом перейшов працювати в ресторан «Стумарі». Як фахівець своєї справи відкривав нові ресторани по всій Україні.

Був призваний по мобілізації на захист України. Проходив військову службу на посаді оператора-радіотелеграфіста розвідувального відділення. Життя військового обірвалось 4 березня 2024 року.

Захиснику назавжди залишиться 29 років…

Доземний уклін, вічна слава і пам'ять Герою!

Щирі співчуття рідним та близьким мужнього воїна.