Ви тут: ЧДТУ Новини На базі ЧДТУ відбулися урочистості з нагоди Дня українського добровольця
Четвер, 14 березня 2024 18:53

На базі ЧДТУ відбулися урочистості з нагоди Дня українського добровольця

14 березня 2024 року на базі Черкаського державного технологічного університету Добровольче формування Черкаської територіальної громади відзначило  День українського добровольця.

Нині Україна переживає найбільше випробування у своїй новітній історії – повномасштабну збройну боротьбу з російським агресором за власну незалежність і територіальну цілісність. І готовність добровольців стати на захист України є запорукою нашої стійкості, як на фронті, так і в тилу.

У Черкасах Добровольче формування територіальної громади існує від початку повномасштабного вторгнення. Мужні чоловіки й жінки стали підтримкою сил територіальної оборони і вже майже два роки роблять усе можливе, аби захищати свою громаду та ефективно їй служити.

На початку зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя, захищаючи Україну.

До вітальних слів на адресу добровольців, за дорученням ректора ЧДТУ Олега Григора, доєднався перший проректор ЧДТУ Артем Гончаров.

– Щиро вітаємо вас із цим днем. Українські добровольці – це справжні герої, мужні, відважні, які демонструють нам відданість, патріотизм, незламність, героїзм. Бажаю вам міцного здоров’я, сили, мужності, звитяги та Перемоги України! Слава Україні! – звернувся зі словами привітань до учасників події перший проректор ЧДТУ Артем Гончаров.

Цього дня черкаські добровольці отримали низку відзнак Черкаської районної військової адміністрації, Черкаської районної ради, Штабу оборони Черкаської області, Відзнаки Начальника регіонального управління Сил територіальної оборони «Північ»,  «ЗА ОБОРОНУ РІДНОЇ ДЕРЖАВИ», «ЗА ГІДНІСТЬ ТА ПАТРІОТИЗМ», «УЧАСНИК ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ УКРАЇНИ», Подяки Командира військової частини А7046.

Наприкінці події солістки студентського вокального колективу  ЧДТУ «Сенс» привітали добровольців музичними композиціями.