,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ випустив нове покоління магістрів
П'ятниця, 09 лютого 2024 11:28

ЧДТУ випустив нове покоління магістрів

ЧДТУ випустив нове покоління магістрів

8 лютого в Черкаському державному технологічному університеті відбулася особлива подія – вручення дипломів магістрів випускникам 2024 року. 

Цьогоріч, зважаючи на воєнний стан та дотримуючись правил безпеки, випускники згуртувалися факультетами, аби розділити емоції від важливої події зі своїми деканами, завідувачами кафедр, викладачами, друзями, батьками та закарбувати неповторні миттєвості на фотосвітлинах. 

Привітати учорашніх студентів, а нині дипломованих фахівців, до кожного факультету завітав ректор ЧДТУ Олег Григор

–  Університети створені для того, щоб навчати, щоб підготувати висококваліфікованих фахівців для розвитку держави. Сподіваюся, що диплом Черкаського державного технологічного університету стане запорукою успішної кар'єри. Ми пишаємося своїми випускниками і завжди радо вітатимемо вас у рідному університеті, поділяючи ваші професійні успіхи та досягнення. Миру всім! Перемоги ЗСУ! Слава Україні! – наголошував у вітальних промовах ректор ЧДТУ Олег Григор.

Черкаський державний технологічний університет десятиліттями упевнено підтверджує імідж стабільного вишу, який випускає висококваліфікованих фахівців з інженерних, технологічних, кібернетичних, будівельних, екологічних, фінансово-економічних та лінгвістичних спеціальностей. Та головне завдання, яке стоїть зараз перед університетом – готувати професіоналів для відбудови успішної, європейської держави.