,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ і Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького в онлайн-режимі уклали договори про співпрацю та академічну мобільність
Середа, 07 лютого 2024 13:19

ЧДТУ і Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького в онлайн-режимі уклали договори про співпрацю та академічну мобільність

ЧДТУ і Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького в онлайн-режимі уклали договори про співпрацю та академічну мобільність

7 лютого 2024 року ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор та ректорка Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького Наталя Фалько  в онлайн-режимі підписали Договір про співпрацю, домовившись об’єднати зусилля, використати всі наявні можливості та ресурси на умовах спільної координації.  

Відповідно до укладеної угоди партнери співпрацюватимуть з метою забезпечення національної кредитної мобільності, яка полягає у взаємному обміні досвідом з метою покращення якості підготовки фахівців, закріплення їхніх теоретичних знань на практиці. Ця співпраця посилить підвищення якості підготовки фахівців, а також процес інтеграції між наукою, освітою та практичним використання знань, взаємовигідного поєднання наукового потенціалу з практичним досвідом роботи, задоволення потреб і запитів кафедр університетів.

Окрім цього, керуючись прагненням до розвитку академічної мобільності та відповідно до Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність (Постанова Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2015 р. № 579), Олег Григор і Наталя Фалько поставили підписи під Договором про організацію програм академічної мобільності. 

Таку угоду партнери уклали задля підвищення якості теоретичної та практичної підготовки здобувачів вищої освіти; розширення можливостей студентської молоді у набутті досвіду проведення науково-дослідної роботи та впровадження її результатів; посилення інтеграції освіти і науки, розвитку подальших наукових досліджень у межах України; обміну досвідом у сфері навчально-педагогічної роботи між закладами вищої освіти України.

Очільники закладів вищої освіти зазначили, що необхідно ділитися позитивним досвідом задля покращення якості освіти та розвитку університетів, а партнерство забезпечить втілення спільних ідей, задумів та реалізацію перспективних проєктів.