ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини Науковці ЧДТУ взяли участь у Всеукраїнській інтернет-конференції «Метрологічні аспекти прийняття рішень в умовах роботи на техногенно небезпечних об’єктах»
Понеділок, 20 листопада 2023 09:19

Науковці ЧДТУ взяли участь у Всеукраїнській інтернет-конференції «Метрологічні аспекти прийняття рішень в умовах роботи на техногенно небезпечних об’єктах»

Науковці ЧДТУ взяли участь у Всеукраїнській інтернет-конференції «Метрологічні аспекти прийняття рішень в умовах роботи на техногенно небезпечних об’єктах»

2 листопада 2023 року Харківський національний автомобільно-дорожній університет проводив Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію здобувачів вищої освіти і молодих учених «Метрологічні аспекти прийняття рішень в умовах роботи на техногенно небезпечних об’єктах», до роботи якої долучилися науковці Черкаського державного технологічного університету.

Проблематика конференції,  до участі в якій були запрошені молоді вчені, аспіранти, магістранти та їх керівники, полягала в наступному: вимірювальні інформаційні технології на техногенно небезпечних об’єктах; пристрої і методи вимірювання та контролю параметрів потенціально небезпечних процесів. Метрологічне забезпечення безпеки життєдіяльності; проблемні питання прийняття рішень: ліквідація наслідків аварій на техногенно небезпечних об’єктах.

Аспірантка Наталія Тичкова, магістранти Андрій Артеменко, Богдан Мацак та Олександр Тітаренко взяли активну участь у роботі секції № 2 «Пристрої і методи вимірювання та контролю параметрів потенціально небезпечних процесів. Метрологічне забезпечення безпеки життєдіяльності» під керівництвом співробітників кафедри приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій Черкаського державного технологічного університету д.т.н., професора Володимира Гальченка, д.т.н., доцента Руслани Трембовецької, к.т.н., доцента Володимира Тичкова. Всі доповідачі та учасники конференції отримали відповідні сертифікати.