,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини 17 листопада – Міжнародний день студента: у ЧДТУ відзначили активістів
П'ятниця, 17 листопада 2023 12:27

17 листопада – Міжнародний день студента: у ЧДТУ відзначили активістів

17 листопада – Міжнародний день студента: у ЧДТУ відзначили активістів

17 листопада 2023 року у Міжнародний день студента, не зраджуючи традиціям, у Черкаському державному технологічному університеті відзначили найактивніших студентів закладу вищої освіти. 

За дорученням ректора ЧДТУ, професора Олега Григора із вітальним словом до студентів звернувся перший проректор ЧДТУ, професор  Артем Гончаров.

– Майбутнє нашої країни за прогресивною молоддю, яка гідно приймає виклики нинішнього часу, адже студентство сьогодні – рушійна сила.  Студентські роки – найкращі, найцікавіші, найпродуктивніші. Навчання в університеті – час для розвитку, самореалізації, набуття тих навичок, які допоможуть перспективно працевлаштуватися, досягти фахових та особистих успіхів, – зазначив перший проректор ЧДТУ Артем Гончаров, привітавши молодь університету з Міжнародним днем студента та разом із проректором із гуманітарно-виховних питань, професором Валентином Лазуренком вручивши студентському активу ЧДТУ Подяки Управління освіти і науки Черкаської ОДА та відзнаки Черкаського державного технологічного університету – Почесні грамоти, Грамоти та Подяки. 

Після нагородження студент четвертого курсу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЧДТУ Олександр Кивгила передав до Музею історії Черкаського державного технологічного університету синьо-жовтий прапор із написом «Рідному Універу!!! Разом до перемоги!!! Уразов С.В.» від випускника Черкаського державного технологічного університету, який зараз боронить рідну землю у складі 64 ОСБ. Принагідно Олександр Кивгила запросив авдиторію долучитися до благодійного ярмарку, який ініціювала молодь ЧДТУ до Міжнародного дня студента на підтримку Збройних Сил України.