Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ пройшов тренінг «Стрес як ресурс. Хочеш бути щасливим – будь!»
Четвер, 30 березня 2023 09:43

У ЧДТУ пройшов тренінг «Стрес як ресурс. Хочеш бути щасливим – будь!»

29 березня 2023 року для студентів Черкаського державного технологічного університету практична психологиня ЧДТУ Лариса Макарова провела тренінг на тему «Стрес як ресурс. Хочеш бути щасливим – будь!».

– Стрес є частиною нашого життя, особливо під час навчання, адже щодня ми стикаємося з різноманітними викликами. Стрес може бути викликаний багатьма факторами: зміни в розкладі, підготовка до екзаменів, переїзд, або зміна роботи тощо. Іноді стрес може бути корисним допомогти стати більш концентрованими та мотивованими, зазначає практична психологиня ЧДТУ Лариса Макарова.

Під час тренінгу говорили про стрес як ресурс і те, як він може бути корисним для нашого життя та щастя, про дієві способи подолання стресу, кордони особистості, позитивне мислення.  Учасники події визначали рівень тривожності за допомогою руханок та виконували різноманітні вправи на подолання стресу.