Ви тут: ЧДТУ Новини Кафедра фінансів ЧДТУ запрошує 29 березня долучитися до вебінару від НБУ «Сучасні технології, цифровізація та чат GPT у сфері фінансових послуг»
Вівторок, 28 березня 2023 11:12

Із нагоди Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week ‒ 2023) кафедра фінансів Черкаського державного технологічного університету запрошує 29 березня 2023 року студентів, колег та всіх охочих о 13:00 долучитись до вебінару від НБУ «Сучасні технології, цифровізація та чат GPT у сфері фінансових послуг», який відбудеться онлайн в ZOOM.

Вебінар від головної експертки Управління зв’язків з громадськістю та фінансової обізнаності НБУ Ролік Вікторії.

Учасники дізнаються про:

- четверту революцію в історії людства і чому вона торкнеться кожного,

- як комп’ютерні алгоритми змінюють життя,

- що таке відкритий банкінг,

- чи замінить штучний інтелект людину.

Як зареєструватися?

Щоб зареєструватися на захід, перейдіть за цим посилання. Також зареєструватися на захід можна, скориставшись календарем на сайті Центру фінансових знань «Талан».

Ставайте учасником Global Money Week! Приєднуйтесь до нас!

Global Money Week ‒ це щорічна міжнародна інформаційна кампанія, що включає заходи на фінансову тематику для дітей та молоді.

Усі матеріали про Global Money Week в Україні − за посиланням на офіційному лендингу Національного банку України.

#Плануйте свої гроші, плекайте своє майбутнє!

#Навчайся! Накопичуй! Заробляй!

#ГраНавчанняДобробут #GMWUkraine2023 #PlanYourMoney #PlantYourFuture #GMW2023 #кафедрафінансівчдту.