Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти ЧДТУ взяли участь у Всеукраїнському конкурсі есе «Мій Шевченко»
Вівторок, 21 березня 2023 10:44

Студенти ЧДТУ взяли участь у Всеукраїнському конкурсі есе «Мій Шевченко»

Громадська організація «Інноваційні обрії України» з 15 лютого до 12 березня 2023 року проводила Всеукраїнський конкурс есе «Мій Шевченко».

Метою конкурсу є популяризація творчої спадщини Тараса Шевченка, актуалізація пам'яті про Кобзаря та його ролі у формуванні духовних основ української нації, утвердження морально-етичних заповідей митця як важливого чинника консолідації суспільства.

У конкурсі взяли участь талановиті студенти Черкаського державного технологічного університету: Юлія Недошовенко (4 курс, М-195, ФЕУ), Ярослава Гаркавенко (1 курс, СЗ-2210, ФГТ), Анна Келеберда (1 курс, ПФ-229, ФГТ), Роман Стецьків (1 курс, ЛГ-27, ФТБРП). Студенти подали на конкурс цікаві творчі роботи, в яких розкрили своє сучасне бачення геніальної постаті Тараса Шевченка.

Результати Всеукраїнського конкурсу буде оголошено наприкінці березня.

Бажаємо успіху та Перемоги всім учасникам!