Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ Центр військово-музичного мистецтва ВМС ЗСУ представив концертну програму «З вірою в Перемогу»
П'ятниця, 23 грудня 2022 14:44

22 грудня 2022 року, Напередодні Різдва, в Черкаському державному технологічному університеті відбувся концерт «З вірою в Перемогу» від Центру військово-музичного мистецтва Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Патріотичний дух, яким були просотані виступи військових, зміцнив віру у непоборність і беззаперечну Перемогу України.

– Протягом усього часу визвольної боротьби українського народу, слово, пісня та музика відігравали одну із важливих позицій в підтримці та становленні духовності, єдності та сили, – зазначають учасники Центру військово-музичного мистецтва ВМС ЗСУ.

Пісні народжені війною, яскраві хореографічні та віртуозні музичні композиції проникали у саме серце, викликаючи щирі емоції, захоплення талантом українських військових  та бурхливі оплески.

Наприкінці концертної програми в.о. ректора ЧДТУ Олег Григор вручив колективу Центру військово-музичного мистецтва ВМС ЗСУ Подяку ЧДТУ, щиросердно подякувавши за службу, талант, патріотизм та силу духу.