Ви тут: ЧДТУ Новини ПЕРЕМОЖНОГО 2023 РОКУ! Вітання в.о. ректора ЧДТУ Олега Григора з різдвяно-новорічними святами (відео)
П'ятниця, 23 грудня 2022 15:36

Шановні друзі!

2022 рік був складним для всієї України. Але ми, українці, гідно долали і продовжуємо долати ті випробування, які випали на долю нашої країни. Долати їх нам, освітянам, допомагає впевненість у тому, що наша молодь зробить усе, аби Україна в майбутньому була великою європейською демократичною державою. Це неабияк надихає творити, боротись, докладати усіх зусиль, аби наблизити таку довгоочікувану Перемогу. Дякуємо Збройним Силам України за те, що ми маємо можливість працювати і готувати нове покоління, яке розбудовуватиме нашу державу.

Щиро вітаю вас із прийдешніми Різдвом Христовим та Новим 2023 роком! Нехай цей рік принесе на нашу священну українську землю Мир, а в кожну оселю – радість. Нехай усі, хто нині не вдома, повернуться у рідні домівки й обіймуть своїх рідних. І нехай наше спільне бажання про Перемогу обов’язково здійсниться!

в.о. ректора Черкаського державного

технологічного університету