Ви тут: ЧДТУ Новини Вітання в.о. ректора ЧДТУ Олега Григора з Днем Збройних Сил України
Вівторок, 06 грудня 2022 08:55

Вітання в.о. ректора ЧДТУ Олега Григора з Днем Збройних Сил України

Шановні друзі!

Сьогодні – особливий день. День, коли ми маємо вітати i дякувати справжнім патріотам, які власним прикладом показують нам, як потрібно любити свою країну і боронити її незалежність – українським вiйськовим. Адже саме сьогодні 31 рік тому були створені Збройні Сили України.

Українська армія, відроджена й озброєна енергією всенародної підтримки, стала гарантом державної незалежності, суверенітету й кожного нового дня, стала символом незламності й сили в боротьбі з агресором.

Вітаю всіх, чия професія – захищати мир і спокій українців зі зброєю в руках. Дякую вам за це самовіддане служіння Украïнському народові!

Міцного вам здоров'я, наснаги та нових перемог та довголіття!

в.о. ректора Черкаського державного

технологічного університету