Ви тут: ЧДТУ Новини ВСТУП-2022: У ЧДТУ проходить зарахування на бюджет
Середа, 31 серпня 2022 00:00

ВСТУП-2022: У ЧДТУ проходить зарахування на бюджет

29 серпня 2022 року в електронних кабінетах вступників на сайті vstup.edbo.gov.ua з'явились рекомендації для зарахування на бюджет до закладів вищої освіти.

Вцілому, у Черкаському державному технологічному університеті 223 абітурієнти отримали рекомендації до навчання на бюджетній основі, зокрема, за квотою-2. Розподіл місць відбувся за алгоритмом адресного розміщення державного та регіонального замовлення.

У своїх електронних кабінетах вступники можуть дізнатися, чи отримали вони рекомендації на бюджет: навпроти відповідної заяви статус зміниться на «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)».

Для зарахування на бюджет такі вступники мають до 18-ї години 2 вересня виконати вимоги до зарахування.

Про те, як відбувається прийом документів для зарахування на бюджет у Черкаському державному технологічному університеті йдеться у сюжеті в Новинах (на 3-ій хвилині 20 секунд) на Суспільному.