Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ під час блог-кафе дискутуватимуть на тему інформаційної гігієни
П'ятниця, 23 вересня 2022 10:56

У ЧДТУ під час блог-кафе дискутуватимуть на тему інформаційної гігієни

24 вересня 2022 року в Черкаському державному технологічному університеті продовжаться зустрічі в межах Програми по відновленню порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час». Її на Черкащині впроваджують ЧДТУ спільно з ГО «Центр соціальних комунікацій»

Цього разу блог-кафе на тему «Інфогігієна. Заспокійливе від паніки» проведе для всіх охочих амбасадор проєкту, магістрант кафедри філософських і політичних наук ЧДТУ Денис Цюра.

Упродовж заходу учасники блог-кафе торкнуться тематики соціальних мереж та різних інформаційних ресурсів, які переповнені різноманітним контентом - від мемів до експертної аналітики та прогнозів щодо ходу війни.  Про вплив такої кількості контенту на свідомість та що з цим можна робити і пропонують подискутувати на зустрічі.

Долучитися до обговорення може кожен, кого цікавить тема інформаційної гігієни та хто прагне навчитися не піддаватися паніці.

Початок: 24 вересня, 11:50

Місце проведення: ауд. 712, 1 корпус ЧДТУ.