Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ запрошує на дводенний тренінг «Ми – незламні! Арттерапевтичні засоби відновлення під час війни»
Четвер, 15 вересня 2022 10:32

19-20 вересня 2022 року в Черкаському державному технологічному університеті за ініціативи громадської організації «Центр соціальних комунікацій» в межах Програми з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час» відбудеться тренінг «Ми – незламні! Арттерапевтичні засоби відновлення під час війни».

У програмі тренінгу:

-      робота з метафоричними картами;

-      виконання завдань у техніці зендангл;

-      казкотерапія;

-      ізотерапія;

-      створення листівки-перемоги у техніці орігамі.

Тренерки: кандидатка філософських наук, доцентка кафедри філософських і політичних наук Олена Астапова-Вязьміна; викладачка кафедри філософських і політичних наук Ольга Рилова.

Місце проведення: м. Черкаси, бул. Т. Шевченка, 460, головний корпус ЧДТУ, ауд. 700.

Початок: 19 вересня о 10:00.

Форма для реєстрації: https://forms.gle/tiJJwRtV4BBML2429