Ви тут: ЧДТУ Новини Startup Campus запрошує студентів ЧДТУ взяти участь у найбільшій конференції університетської стартап-спільноти в Україні
Четвер, 01 вересня 2022 12:03

Startup Campus 2022 від YEP  запрошує студентів Черкаського державного технологічного університету взяти участь у найбільшій конференції університетської стартап-спільноти в Україні та надихнутися на втілення бізнес-проєкту, зробити перший крок до власної справи, до нової навички, яка актуальна тут і зараз, і буде актуальною за десятиліття. У межах вивчення дисципліни «Соціальні стартапи» участь у цій конференції буде особливо корисною для студентів кафедри соціального забезпечення.

За два роки ініціативи «Підприємницький університет» організатори прокачали 8000 студентів просто на парах.

21 вересня у програмі:

• Пітч найкращих студентських стартапів із Володимиром Дантесом (реєструйся, якщо вже сказав мамі, що робиш бізнес)

• Мотивація від тих, хто змінює Україну вже сьогодні

• Досвід підприємців із Кремнієвої Долини

Додаткова інформація та реєстрація: http://startupcampus.space/

Починайте новий рік підприємницької освіти зі   Startup Campus!

Startup Campus проходить в межах ініціативи YEP «Підприємницький університет», що реалізується спільно з Міністерство цифрової трансформації України, Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес, Міністерство освіти і науки України, Міністерство молоді та спорту України, Ukrainian Startup Fund, Genesis за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України».