Ви тут: ЧДТУ Новини На кафедрі екології ЧДТУ успішно пройшов онлайн-захист курсових робіт здобувачів бакалаврського рівня підготовки
Середа, 08 червня 2022 11:29

6-7 червня 2022 року на кафедрі екології будівельного факультету Черкаського державного технологічного університету в режимі відеоконференції на платформі Zoom відбувся захист курсових робіт здобувачів бакалаврського рівня підготовки за освітньою програмою «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» за освітніми компонентами «Гідрологія» та «Моніторинг довкілля».

Студенти 2 курсу групи ЕК-03 представили до захисту курсові роботи, тематики яких зосереджені на характеристиці підземних вод України та Черкаської області, дослідженні якості питної води та водних об’єктів Черкаської області за органолептичними показниками, аналізі теорій та гіпотез походження підземних вод, гідрологічному значенні льодовиків, екологічній оцінці водних об’єктів Черкаської області на основі досліджень жорсткості води, гідрологічній характеристиці боліт Черкащини.

Керівник курсових робіт: завідувачка кафедри екології Олена Хоменко.

Члени комісії: доцент Людмила Жицька та старша викладачка Оксана Єгорова.

Тематики курсових робіт здобувачів 3 курсу групи ЕК-93 розкривають актуальні питання моніторингу довкілля як системи спостереження, контролю та прогнозу стану навколишнього середовища, моніторингу атмосферного повітря, відходів, поверхневих вод, стану ґрунтів, лісових насаджень, акцентуючи увагу на прикладі Черкаської області. В розрізі тематики щодо моніторингу Світового океану, порушено питання впливу воєнних дій на екологічний стан, флору та фауну Азовського та Чорного морів.

Керівник курсових робіт: завідувачка кафедри екології Олена Хоменко.

Члени комісії: доценти Людмила Ящук та Людмила Жицька.

Вітаємо студентів із успішним захистом курсових робіт!