Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ розпочинають роботу курси з підготовки до НМТ
Вівторок, 07 червня 2022 14:07

У ЧДТУ розпочинають роботу курси з підготовки до НМТ

З 13 червня 2022 року в Черкаському державному технологічному університеті для абітурієнтів стартують курси з підготовки до національного мультипредметного тесту (НМТ) з української мови, математики та історії України. Тривалість курсів – один місяць / 75 академічних годин з кожної дисципліни. Вступник може обирати курс з підготовки до одного або декількох предметів. Заняття проходитимуть дистанційно.

Відповідно до порядку прийому для здобуття вищої освіти в 2022 році, випускники підготовчих курсів за результатами підсумкової атестації отримають до 10 додаткових балів до конкурсного балу при вступі до Черкаського державного технологічного університету на 1 курс на основі ПЗСО на спеціальності, що користуються особливою підтримкою (див. Додаток 6 Правил прийому).

Черкаський державний технологічний університет пропонує випускникам закладів загальної середньої та фахової передвищої освіти можливості якісної підготовки до складання національного мультипредметного тесту. При вступі до ЧДТУ випускники підготовчих курсів матимуть суттєві переваги.

Реєстрація на курсза посиланням.

Куди звертатися: м. Черкаси, бул. Шевченка, 460, корпус 2, к. 242

Контактні телефони для отримання довідкової інформації:

Підготовче відділення: +(38)0472 51-36-24; 0972977040 – Оксана Олексіївна.

Приймальна комісія: +(38)0472 730223; +(38)063 9742405 (Viber).