Ви тут: ЧДТУ Новини Молодь ЧДТУ запрошують до участі у Відкритому патріотичному фестивалі-конкурсі «Народ-герой героїв появляє»
П'ятниця, 03 червня 2022 13:35

Київський університет імені Бориса Грінченка та Національний академічний оркестр народних інструментів України оголосили про проведення Відкритого патріотичного фестивалю-конкурсу «Народ-герой героїв появляє», до участі в якому запрошують і талановиту молодь Черкаського державного технологічного університету. Триватиме конкурс із 1 червня по 28 червня 2022 року

Фестиваль-конкурс проводиться щорічно серед учнів, студентів, громадян України та інших держав віком від 14 до 30 років.

Мета Фестивалю-конкурсу – поширення патріотичних ідей засобами мистецтва, виявлення та підтримка талановитих учнів, студентів та молоді, сприяння становленню української та європейської ідентичності, заохочення до патріотичної творчості захисників України шляхом участі в мистецьких проєктах.

Фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» проводиться у двох категоріях – «Професіонали» та «Аматори» за номінаціями:

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО:

• живопис (олія, акварель, гуаш, змішана техніка, авторська техніка);

• графіка (малюнок, ілюстрація, друковані зображення: гравюра, літографія, екслібрис, монотипія, пастель).

ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО ТА ХУДОЖНІ РЕМЕСЛА:

• декоративно-прикладне мистецтво;

• художні ремесла.

ФОТОМИСТЕЦТВО:

• документальне фото;

• художня фотографія;

• прикладне фото (плакати, оформлення книг тощо);

• репродукція;

• реклама.

ВОКАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО:

• академічний вокал;

• естрадний вокал;

• народна пісня;

• патріотична українська пісня;

• авторська пісня.

ХОРОВЕ МИСТЕЦТВО

ІНСТРУМЕНТАЛЬНЕ ВИКОНАВСТВО:

• обробка та варіації на теми українських пісень і танців, колаж на теми сучасних українських пісень;

• твори українських композиторів патріотичної тематики;

• авторські програмні твори патріотичної тематики;

• джазові імпровізації на теми українських мелодій.

ХОРЕОГРАФІЧНЕ МИСТЕЦТВО:

• класичний танець;

• народно-сценічний танець;

• бальний танець;

• сучасна хореографія.

ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО:

• драма;

• музичний театр;

• театр пантоміми;

• ляльковий театр;

• театральна мініатюра.

ЛІТЕРАТУРНА ТВОРЧІСТЬ:

• поезія;

• художня проза (оповідання, новели, есе).

ХУДОЖНЄ СЛОВО:

• літературно-музична композиція;

• моновистава.

ДИЗАЙН:

• графічний дизайн (плакат);

• арт-дизайн.

ЖУРНАЛІСТИКА:

• інформаційно-аналітичні жанри (інформаційний паблік, інтерв'ю, репортаж, стаття, огляд);

• художньо-публіцистичні жанри (експеримент, зарисовка, стаття, есе, нарис, історія).

МЕДІАМИСТЕЦТВО:

• графічно-візуальні роботи: комп’ютерне мистецтво (кібер-арт, медіа-арт, медіаінсталяція, анімація);

• саунд;

• відеоролик (музичне відео (кліп), соціальна реклама, буктрейлер, відеопоезія).

Учасники Фестивалю-конкурсу можуть подавати роботи/виступи в номінаціях, не зазначених у переліку.

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ:

Майбутні учасники Фестивалю-конкурсу надсилають заявку та прикріплюють свої роботи/виступи, заповнюючи гугл-форму https://forms.gle/G291oq64dWcmT7Kg9 з 1 червня до 23 червня 2022 року.

У зв’язку з дією воєнного стану в Україні допускаються фото, відеозаписи, створені в домашніх умовах.

Фестиваль-конкурс проходить в один тур.

Фестиваль-конкурс проводиться онлайн.

На конкурс подаються роботи (твори, виступи), які не брали участь в інших фестивалях, конкурсах.

У кожній номінації створюється журі, до якого входять діячі культури та мистецтва України, науковці, мистецтвознавці, культурологи, представники громадських організацій. Журі фестивалю переглядає/прослуховує всі допущені оргкомітетом до конкурсного відбору роботи/виступи учасників і визначає переможців у кожній номінації.

Допускається участь у Фестивалі-конкурсі аматорських колективів, окремих виконавців, хорів, вокальних ансамблів, квартетів, тріо, дуетів, солістів, сімейних ансамблів, або інших творчих об’єднань.

Визначення переможців фестивалю та нагородження відбудеться 27 червня 2022 року.