Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ висловлює вдячність волонтерам за допомогу в підтримці переселенців
Середа, 01 червня 2022 10:32

ЧДТУ висловлює вдячність волонтерам за допомогу в підтримці переселенців

Від початку повномасштабного вторгнення Черкаський державний технологічний університет гостинно відчинив двері своїх гуртожитків для людей, які вимушені тікати від жахіть війни.  Попри те, що працівники і студенти університету доклали максимум зусиль для облаштування кімнат, організації харчування у їдальні, забезпечення речами першої необхідності, допомога черкаських волонтерів неоціненна.

Керівництво Черкаського державного технологічного університету висловлює щиру вдячність волонтерам, благодійникам за підтримку у забезпеченні людей, які втратили житло внаслідок нападу росії на Україну.

– Велика подяка кожному, хто долучився до благочинного придбання побутової техніки,  текстилю, подушок, матраців для гуртожитків нашого університету та продуктів харчування для їдальні. Завдяки вам ми змогли покращити умови перебування внутрішньо переміщених осіб, спільними діями наближаючи нашу Перемогу, –  наголосив ректор ЧДТУ Олег Григор.

За активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у волонтерську діяльність, підтримку матеріально-технічної бази Черкаського державного технологічного університету, придбання необхідних побутових речей для внутрішньо переміщених осіб  в період російсько-української війни Подяки ЧДТУ отримали: Лідія Сидорчук, «Благодійний фонд «Допоможи ближньому Черкаси» в особі директора фонду Лідії Дмитренко; керівництво ПАТ «Банк ВОСТОК»; колектив ПАТ «Банк ВОСТОК»; Максим Приз, Галина Мисько, Олександр Кучер, Ксенія Ляшко, Наталія Понежа,  Олександр Гут. Черкаський державний технологічний університет вдячний випускникам минулих років за допомогу в облаштуванні комфортного перебування внутрішньо переміщених осіб у гуртожитках, а саме: випускнику 2000 року група Ф-54 Івану; випускниці 2000 року група БО-58  Наталії та випускникам 2007 року групи Ф-33 в особі Тараса Терещенка. Щиро вдячні Благодійній організації «Міжнародний благодійний фонд «РОТАРІ ЧЕРКАСИ» під керівництвом Ігоря Корсуна, ГО «Екологічний рух Черкащини» (голова правління Вадим Льошенко), БО «БФ STABILIZATION SUPPORT SERVICES» (виконавчий директор Гамільтон Дермот),  ПрАТ Миронівська  птахофабрика, Мошнівській об'єднаній територіальній громаді, ТОВ «ЧЕРКАСИХЛІБ ТД» під керівництвом Олега Швеця, ПРАТ «Юрія» під керівництвом Віталія Пустовіта, Віталію Лауту та волонтерам Черкас і Черкащини за постійну всебічну допомогу і підтримку. Разом до Перемоги!