Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ провів першу онлайн-зустріч із Університетом Східного Лондона (University of East London)
Вівторок, 31 травня 2022 16:59

27 травня 2022 року відбулася перша онлайн-зустріч між керівництвом Черкаського державного технологічного університету та представниками Університету Східного Лондона (University of East London). Зустріч відбулася за сприяння консалтингової компанії, яка працює у сфері вищої освіти – Cormack Consultancy Group у межах програми під назвою «Ініціатива Єднання»,  ініційованої компанією у партнерстві із об’єднанням університетів Великобританії «Universities UK» у відповідь на загрози, які несе російське вторгнення для вищої освіти в Україні.

Програма «Ініціатива Єднання» покликана знайти шляхи підтримки українських вишів через поєднання українського університету з університетом-побратимом у ЄС або Британії схожого профілю та встановлення безпосереднього спілкування між студентством та академічною спільнотою обох навчальних закладів. Університети-партнери налагоджують співпрацю у подоланні викликів, які стоять безпосередньо перед конкретним українським ЗВО, і зможуть надавати необхідну підтримку адресно та відповідно до запитів.

На зустрічі Черкаський державний технологічний університет представляли ректор Олег Григор, перший проректор Артем Гончаров, проректор із науково-дослідної роботи та міжнародних зв'язків Еміль Фауре, координаторка Інформаційного центру ЄС в Черкаській області, професорка кафедри фінансів Олена Березіна та фахівчиня відділу проєктів і програм, доцентка кафедри іноземних мов та міжнародної комунікації Людмила Усик. Університет Східного Лондона (University of East London) представляли виконавчий директор зі стратегічних комунікацій та зв'язків з громадськістю Скот Уільямс і директорка відділу по роботі з талановитою молоддю The Talent Gateway Гюльнара Стовер

На першій зустрічі учасники обмінялися інформацією про свої навчальні заклади, обговорили нагальні проблеми, спричинені війною, та висловили наміри розпочати співпрацю, що, поза будь-яким сумнівом, є актуальною для обох університетів. Також згадали про перспективи довгострокового співробітництва, яке продовжиться і після війни та полягатиме у розвитку стратегій інтернаціоналізації обох вишів, налагодженні співпраці в галузі освіти, проведення спільних наукових досліджень, запровадження програм академічних обмінів та багато іншого.

Наразі Черкаський державний технологічний університет  нетерпляче чекає нових зустрічей з Університетом Східного Лондона (University of East London) для подальшої конкретизації напрямів співпраці та вірить у спільний успіх.

On May 27, 2022, an introductory online meeting was organised between Cherkasy State Technological University and University of East London.  The meeting was facilitated by Cormack Consultancy Group, a higher education consulting company, within the framework of the Twinning Initiative. The Twinning Initiative was launched by CCG in partnership with the Universities UK organisation in response to the threats posed by the Russian invasion.

The Twinning Initiative supports Ukrainian universities through linking a Ukrainian university to a university with a similar profile in the EU or the UK and establishing open and direct communication between students and the academic community of both educational institutions. Partner universities apply a joint effort to address the specific challenges facing Ukrainian HEIs, thus providing targeted, timely, and relevant support.

Cherkasy State Technological University was represented by its Rector, Oleg Grygor, First Vice-Rector Artem Honcharov, Vice-Rector for Research and International Relations Emil Faure, Coordinator of the EU Information Center in Cherkasy Region, Professor of Finance department Olena Berezina, and International Activities Coordinator, Associate Professor of Foreign Languages and International Communication department Liudmyla Usyk. Scott Williams, Executive Director for Strategic Communications and Public Affairs, and Gulnara Stover, Director of The Talent Gateway were present in the meeting on the side of University of East London.

During the initial call, the participants exchanged information about their educational institutions, discussed several urgent issues brought about by the war, and expressed their mutual intention to establish cooperation, which, beyond any doubt, will be relevant and beneficial for both Universities. The topics discussed included the prospects of long-term cooperation, which will become even more intensive after the war and will contribute to realising internationalisation strategies in both universities, and will continue cooperation in education, joint research, academic exchange programs and much more.

We are now looking forward to new meetings with the University of East London to further specify the areas of cooperation. We believe in our mutual success!