Ви тут: ЧДТУ Новини Завідувачка кафедри української мови та загального мовознавства ЧДТУ Олена Пчелінцева навчає української німецьких вчителів
Вівторок, 24 травня 2022 10:03

Завантажити прикріплення:

Німецькі школи зіткнулись з проблемою навчання величезної кількості українських школярів, що через війну опинились у Німеччині. У цій ситуації допомога знадобилась не лише українським учням, але й німецьким вчителям, які вперше в житті зустріли у своїх класах стільки україномовних дітей. Щоб полегшити їм роботу, на замовлення Берлінського Сенату був створений компактний методичний посібник про найбільш істотні особливості української мови "DAS UKRAINISCHE – Eine Sprachbetrachtung mit möglichen Stolpersteinen für Deutschlernende".

Цей посібник став результатом спільної праці двох науковців-практиків: німецької дослідниці N.Gagarina та української лінгвістки – завідувачки кафедри української мови та загального мовознавства Черкаського державного технологічного університету Олени Пчелінцевої.