Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ відбулося перше заняття з української мови для переселенців (відео)
Понеділок, 23 травня 2022 14:29

У ЧДТУ відбулося перше заняття з української мови для переселенців (відео)

19 травня 2022 року в Черкаському державному технологічному університеті пройшло перше заняття з української мови для внутрішньо переміщених осіб, яке провела завідувачка кафедри української мови та загального мовознавства ЧДТУ Олена Пчелінцева.

Безкоштовний курс допоможе тим, хто хоче перейти на українську, здійснити це бажання, зазначає Олена Пчелінцева. Вже на першому занятті кожен із учасників почав потроху спілкуватися українською.

До першого заняття долучилося більше 20 людей, віком від 10 до 63 років, з Харкова, Сєвєродонецька, Київської області та інших місць, куди ступила нога агресора.

Мені потрібно як громадянці ідентифікувати себе через мову,  висловила мету вивчення української одна із слухачок курсів.

Наступне заняття відбудеться у вівторок, 24 травня, о 14:00 в конференцзалі університету.

Запрошуємо охочих! З нами цікаво та легко вивчати мову!

Репортаж ТРК Ільдана

Репортаж ТРК Суспільне Черкаси