Ви тут: ЧДТУ Новини На кафедрі дизайну ЧДТУ відбувся екзаменаційний перегляд студентських робіт освітньої програми «Графічний дизайн»
Вівторок, 10 травня 2022 09:05

На кафедрі дизайну Черкаського державного технологічного університету відбувся екзаменаційний перегляд студентських робіт весняної сесії 2022 року. На перегляд були представлені роботи, в яких студенти четвертого курсу освітньої програми «Графічний дизайн» розкрили свій творчий потенціал у графічних техніках, фотографіці, дизайн-проєктуванні, дизайні книги тощо.

На перегляді студенти продемонстрували роботи з дисциплін: «Дизайн проєктування», «Дизайн плакат», «Дизайн книги».

Графічний дизайн передбачає підготовку фахівців з розробки фірмового стилю, товарних знаків, оформлення упаковки, рекламних і соціальних плакатів, дизайну книжних та періодичних видань. Отримані знання можуть бути застосовані в рекламних агентствах, видавництвах, редакціях журналів і газет, у поліграфічних фірмах та на підприємствах, при створенні спецефектів на кіностудіях та телеканалах, у дизайні комп'ютерних ігор.

Вітаємо студентів-дизайнерів з успішним екзаменаційним переглядом!