Ви тут: ЧДТУ Новини ВЧЕНІ ЄДИНІ. РАЗОМ МИ СИЛЬНІШІ! Наукові періодичні видання ЧДТУ забезпечують безперервність наукової діяльності
Четвер, 24 березня 2022 13:06

Редакції наукових журналів і збірників Черкаського державного технологічного університету продовжують свою діяльність в умовах запровадженого в Україні воєнного стану.

До публікації приймаються статті, які присвячено актуальним проблемам сучасної науки, оформлено згідно з редакційними вимогами, раніше не публікувалися та не подано до розгляду в інші видання.

Запрошуємо науковців до оприлюднення результатів власних наукових досліджень у наукових періодичних виданнях ЧДТУ:

Подання матеріалів відбувається через платформу Open Journal Systems за наведеними вище адресами.

Усім статтям, що публікуються в зазначених виданнях, присвоююся ідентифікатори DOI.