Ви тут: ЧДТУ Новини Студентка спеціальності «Менеджмент» ЧДТУ взяла участь у Всеукраїнському конкурсі «Соціально відповідальне ведення бізнесу – складова сталого розвитку»
Середа, 08 грудня 2021 12:02

У листопаді підбили підсумки Всеукраїнського конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Соціально відповідальне ведення бізнесу – складова сталого розвитку» з нагоди 30-ї річниці Незалежності України, проведеного за ініціативи Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України», Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Українського координаційного центру з підвищення правової освіти населення, Офісу аналітики та консультацій з питань сталого розвитку, Українського координаційного центру з підвищення правової освіти населення. Конкурс ставив за основну мету підтримку обдарованої молоді та створення умов для її творчого зростання, зокрема шляхом заохочення до науково-дослідної роботи з проблематики соціального відповідального ведення бізнесу.

За результатами конкурсу четвертокурсниця спеціальності «Менеджмент» Черкаського державного технологічного університету Катерина Худєєва отримала Сертифікат учасниці, який урочисто вручив декан факультету економіки та управління Віктор Демиденко. Конкурсну роботу на тему «Соціально відповідальне ведення бізнесу – складова сталого розвитку. Девіз «Життя людини – найвища цінність!» студентка виконувала під керівництвом докторки економічних наук, професорки кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування ЧДТУ Оксани Захарової.

Загалом на Конкурс було подано 153 роботи з понад 60 закладів вищої освіти України. Конкурсні роботи були присвячені проблематиці державно-приватного партнерства, корпоративної соціальної відповідальності, екологізації господарської діяльності, публічних закупівель, соціального підприємництва, розвитку соціальної відповідальності в окремих галузях економіки тощо.