Ви тут: ЧДТУ Новини Завідувачка кафедри дизайну ЧДТУ Інна Яковець та магістрантка Валерія Мандра розповіли про соціальні проєкти в етері Суспільне Черкаси (відео)
Четвер, 02 грудня 2021 15:27

Завідувачка кафедри дизайну, докторка мистецтвознавства, професорка Черкаського державного технологічного університету Інна Яковець та студентка магістратури кафедри дизайну Валерія Мандра розповіли про соціальні проєкти в етері «Суспільне Черкаси».

Під час прямого ефіру «Сьогодні.Головне» дизайнерки розповіли про співпрацю з Черкаською спеціальною загальноосвітньою школою-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради, втілені соціальні ініціативи та перспективи розвитку.

Програма «Сьогодні.Головне» на каналі «Суспільне Черкаси»