Ви тут: ЧДТУ Новини Представники ЧДТУ провели онлайн-зустріч зі старшокласниками Єрківської школи імені В'ячеслава Чорновола
Четвер, 18 листопада 2021 11:44

17 листопада 2021 року науковці Черкаського державного технологічного університету в межах інформаційно-просвітницько-патріотичного проєкту «Вчись, працюй, живи на Черкащині!» зустрілися онлайн зі старшокласниками Єрківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя України В.М.Чорновола.

Під час онлайн-зустрічі говорили про особливості навчання в єдиному технологічному закладі вищої освіти регіону, розмаїття актуальних освітніх програм, співпрацю ЧДТУ з освітніми закладами, державними та приватними установами, партнерство з роботодавцями, перспективи працевлаштування та кар'єрного росту.  Приділили увагу умовам вступу, важливості пріоритетного вибору спеціальностей та регіонального і галузевого коефіцієнту. Окрім цього, представники Черкаського державного технологічного університету розповіли старшокласникам про студентське самоврядування, цікаве проведення дозвілля, досягнення студентської молоді на всеукраїнських та міжнародних рівнях.

Основна мета просвітницько-патріотичного проєкту «Вчись, працюй, живи на Черкащині!» заохотити молодь здобувати якісну освіту в Україні, у своєму регіоні,  розвиваючи потенціал рідного краю.