Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти ЧДТУ зустрілись із керівництвом патрульної поліції Черкаської області
Середа, 10 листопада 2021 16:49

Студенти ЧДТУ зустрілись із керівництвом патрульної поліції Черкаської області

9 листопада 2021 року до Черкаського державного технологічного університету, на запрошення ректора Олега Григора, завітали начальник Управління патрульної поліції в Черкаській області Олександр Кокоба та начальник сектору правового забезпечення Марія Скляренко. До зустрічі з керівництвом обласної Патрульної поліції долучились студенти кафедри історії та права.

Гості розповіли молоді про особливості роботи патрульного, про юридичні тонкощі, з якими поліцейським доводиться зустрічатись у своїй професійній діяльності.

Студенти брали активну участь у спілкуванні з представниками Управління, ділились власними історіями та ставили численні запитання. Наостанок Олександр Кокоба запросив охочих поповнити лави патрульної поліції Черкащини.