Ви тут: ЧДТУ Новини 10 листопада – Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку
Середа, 10 листопада 2021 09:21

10 листопада – Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку

10 листопада  – Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку

Щорічно 10 листопада в усьому світі відзначають Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку (World Science Day for Peace and Development) – свято, засноване у 2001 році під егідою ЮНЕСКО з метою підвищити усвідомлення людством користі науки.

Заходи цього дня спрямовані на популяризацію науки в суспільстві, необхідність її взаємодії з громадськістю, стимулювання праці науковців, підвищення рівня поінформованості громадськості про важливість науки та ліквідацію розриву між наукою і суспільством.

Черкаський державний технологічний університет вітає усіх науковців зі Всесвітнім днем науки та бажає невичерпного натхнення на нові відкриття, наукові досягнення та актуальні винаходи! Нехай цікавість до науки не згасає, а лави видатних науковців з кожним роком стають численнішими!