Ви тут: ЧДТУ Новини На кафедрі дизайну ЧДТУ пройшов перегляд магістерських робіт сектору «Графічний дизайн»
Понеділок, 01 листопада 2021 09:32

26 жовтня 2021 році на кафедрі дизайну Черкаського державного технологічного університету пройшов перегляд робіт сектору «Графічний дизайн» магістрів 2-го року навчання. На своїй останній сесії магістри продемонстрували роботи з дисциплін: «Дизайн реклами і упаковки», «Дизайн книги», «WEB дизайн і анімація».

Більшість робіт представлятимуть кафедру дизайну ЧДТУ на Всеукраїнських і Міжнародних конкурсах. Роботи Вікторії Кудревич і Анастасії Мусатенко, присвячені рекламній продукції ЧДТУ і дизайну підручника з «Історії мистецтва», отримали особливі відзнаки.