Ви тут: ЧДТУ Новини На кафедрі дизайну ЧДТУ пройшов майстер-клас із вивчення можливостей техніки графіки «Туш, перо»
Четвер, 07 жовтня 2021 10:03

6 жовтня 2021 року за планом наукового гуртка здобувачів вищої освіти  «Графічні техніки і комп’ютерна графіка» на кафедрі дизайну (сектор Графічний дизайн) Черкаського державного технологічного університету пройшов майстер-клас із вивчення можливостей техніки графіки «Туш, перо».  Вступну бесіду про графіку як вид образотворчого мистецтва провела керівниця гуртка професорка кафедри дизайну ЧДТУ Олена Храмова-Баранова. Зі свого боку старша викладачка кафедри дизайну ЧДТУ Олена Галицька розповіла молоді про техніку графіки «туш, перо», пояснила основні технологічні засоби і ознайомила із творчістю художників, які працювали в цій техніці. Студенти та інші присутні охоче виконували вправи для тренування в техніці «туш, перо». Під час майстер-класу Олені Галицькій допомагала викладачка кафедри дизайну ЧДТУ Вікторія Шкребтій.