Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти кафедри автомобілів та технологій їх експлуатації ЧДТУ познайомилися з особливостями виробництва на Черкаському заводі автохімії
Вівторок, 05 жовтня 2021 09:42

У межах співпраці студенти кафедри автомобілів та технологій їх експлуатації Черкаського державного технологічного університету відвідали Черкаський завод автохімії, де ознайомились з виробничим процесом та організацією складського господарства.

Під час екскурсії, організованої стейкхолдерами, молодь на власні очі побачила, як виготовляються антифризи та автохімія. Також студенти дізналися чимало цікавинок та познайомилися з тонкощами виробництва від начальників цехів заводу, які розповіли молоді про особливості та специфіку діяльності кожного напрямку. Окремим яскравим враженням став склад готової продукції підприємства.

ТОВ «Черкаський завод автохімії» – провідна компанія з виробництва і продажу технічних рідин для автомобільної промисловості. Компанія з моменту заснування робить акцент на високій якості продукції, що відповідає світовим вимогам. Більше 30 років успішної роботи, як на українському, так і на світовому ринках свідчать про стабільність і динамічний розвиток.

– Ми щиро вдячні стейкхолдерам за співпрацю, за професійний внесок у підготовку молодих фахівців, які прагнуть до розвитку своєї країни, – зазначає завідувачка кафедри автомобілів та технологій їх експлуатації ЧДТУ Людмила Тарандушка.